Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

31 жовт. 2016

Підсумки предметного тижня підведено

31 жовтня на лінійці було підведено підсумки проведеного предметного тижня «Дрібниць на дорозі не буває» та нагороджено грамотами, дипломами переможців і найбільш активних учасників конкурсів. Побажаємо їм успіхів та наступних перемог!
28 жовт. 2016

А сьогодні - ще цікавіше…

В ліцеї продовжується тиждень, присвячений Дню автомобіліста і дорожника. В четвер, 27 жовтня 2016 року відбувся конкурс «Чи знаємо ми правила дорожнього руху?» серед 2 команд: команда майстрів виробничого навчання та команда учнів ліцею.
27 жовт. 2016

Конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів» - продовжується !

26 жовтня, на автодромі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Водій автотранспортних засобів». Учні виконували завдання на швидкість водіння та маневрування автомобілем ГАЗ-52-04 на автодромі
25 жовт. 2016

Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Водій автотранспортних засобів»

25 жовтня, у вівторок, серед учнів випускних груп №80 ( професія "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1"; "А2"; "В1"); водій автотранспортних засобів (категорія "С") ") та №81 ( професія «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»); машиніст крана автомобільного») було проведено конкурс фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів».
24 жовт. 2016

Предметний тиждень до Дня автомобіліста і дорожника

З 24 жовтня 2016 року в ліцеї розпочався тиждень, присвячений Дню автомобіліста і дорожника «Дрібниць на дорозі не буває».
17 жовт. 2016

Нагородження переможців

На організаційній лінійці команди-переможці та учні-переможці спортивних змагань «Козацькому роду нема переводу!», які були присвячені Дню українського козацтва та Дню Захисника України, отримали грамоти та дипломи.
12 жовт. 2016

Козацькому роду нема переводу!

12 жовтня в Олександрійському професійному аграрному ліцеї до Дня українського козацтва, до Дня Захисника України для учнів на спортивному комплексі було проведено захід «Козацькому роду нема переводу!» Святкування розпочалося урочистою лінійкою з підняттям прапора України та виконанням Державного гімну.
3 жовт. 2016

Підсумки проведення Тижня бібліотеки ліцею

Відповідно до наказу директора ліцею, на тому тижні, проводився Тиждень бібліотеки ліцею, під назвою «Запроси до серця книгу!». Тиждень бібліотеки було проведено з метою популяризації книги, залучення учнів до активного відвідування бібліотеки ліцею, формування вмінь працювати з книжковими джерелами інформації. Згідно Плану протягом тижня була проведена робота лекторію для учнів.
29 вер. 2016

Бабин Яр. Забуттю не підлягає

29 вересня увазі учнів представлений короткометражний фільм та уривок з документального фільму про праведника України митрополита Андрія Шептицького.
29 вер. 2016

«Право не читати: що із цього виходить»

28 вересня серед учнівських груп першого та другого курсів, була проведена гра «дебати» на тему «Право не читати: що із цього виходить».