24 жовт. 2019

Повернення до життя

23 жовтня 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч підлітків І – курсу з старшим соціальним працівником Обласного Благодійного Фонду «Повернення до життя»
22 жовт. 2019

До Дня шляховика і автомобіліста

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї розпочався предметний тиждень присвячений Дню шляховика і автомобіліста
11 жовт. 2019

Козацькі розваги

14 жовтня 2019 року - це велике державне свято, яке зберігає на собі історію багатьох століть.
6 жовт. 2019

Вітаємо з днем працівника освіти!

Шановні освітяни прийміть щирі привітання з професійним святом - днем працівників освіти!
25 вер. 2019

Challenge Fest

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки , молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.09.2019 р. № 666- 02 « Про проведення Challenge Fest всеукраїнського фізкультурно –оздоровчого заходу серед учнів» та з метою популяризації фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 24 вересня 2019 року проведені змагання Challenge Fest .
23 вер. 2019

СНІД - останній крок у прірву небуття

Стаття3: "Здоров'я людини, як її життя, особиста честь, гідність, недоторканість та безпека, визначено найвищою соціальною цінністю" Конституція України
16 вер. 2019

Здорове тіло – здоровий дух

13 вересня 2019 року в Олександрійському професійно-аграрному ліцеї було проведено змагання присвячене до Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, під девізом: «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація».
2 вер. 2019

Вітаємо з початком нового навчального року!

Вас чекає світ корисних знань, отримавши які, ви зможете стати розумними, освіченими.
27 черв. 2019

У добру путь і щасливу днину!

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Для 35 випускників Олександрійського професійного аграрного ліцею він пролунав прощальною мелодією 27 червня 2019 року. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – початок кар’єри на першому робочому місці.
21 трав. 2019

Лекція: «Статеве виховання»

21 травня 2019 року відбулася зустріч з представниками Олександрійського РЦСССДМ.