Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

3 січ. 2017

З Новим роком та Різдвом Христовим !!!

З Новим роком та Різдвом Христовим!
23 груд. 2016

Профорієнтація продовжується.

22 грудня 2016 року в рамках предметного тижня з правознавства викладачем Пилипчук Н.О. проводився правовий квест «Ти - людина, значить, маєш права», на який було запрошено учнів випускних класів Протопопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
15 груд. 2016

до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків ЧАЕС

Заходи в Олександрійському професійному аграрному ліцеї до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків ЧАЕС: - Проведення «Ритуалу пам'яті» за участю адміністрації ліцею, активу учнівського самоврядування - учасників та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, трудового колективу, з покладанням корзин з квітами та квітів до Меморіалу жертвам Чорнобильської трагедії в місті Олександрія.
14 груд. 2016

Конкурс-змагання з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник» «Без творчості - нема життя»

13 грудня 2016 року для учнів нашого ліцею проводився конкурс - змагання з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник» . Творча, професійна та інтелектуальна зустріч проводилась із запрошенням старшокласників Цукрозаводського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді".
13 груд. 2016

Запрошення до навчання

Профорієнтаційна робота в Олександрійському професійному аграрному ліцеї - це невід’ємна складова функціонування навчального закладу, це безперервний процес. Для забезпечення проведення якісної вступної компанії 2017 року в ліцеї вже з початку навчального року розпочато розповсюдження рекламної інформації та проведення профорієнтаційних заходів серед випускників шкіл Олександрійського району.
2 груд. 2016

«СНІД: подумай про майбутнє - обери життя»

До Дня Боротьби зі СНІДом, в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, для усіх бажаючих учнів, було запропоновано прийняти участь у незалежному анонімному анкетуванні «Міф чи реальність: з того що ти знаєш про ВІЛ/СНІД, що ж є правдою, а що ні »
21 лист. 2016

День гідності і свободи

21 листопада, в ліцеї було проведено заходи приурочені до відзначення Дня Гідності і Свободи.
18 лист. 2016

Навчально-польові збори. День третій.

18 листопада 2016р. було підведено підсумки другого дня навчально-польових зборів групи та оголошено план проведення практичних занять.
17 лист. 2016

Навчально-польові збори. Другий день.

Другого дня навчально-польових зборів дівчата відпрацьовували практичні навички домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.
17 лист. 2016

Конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Під час проведення ліцейного конкурсу з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» свої практичні уміння і навички зі слюсарної справи в частині виготовлення побутових речей показали учні навчальних груп № 8ТМШ та № 83 (професія «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»; «А2»; «В1»); водій автотранспортних засобів (категорія «С»)