10 груд. 2019

Тренінг " Формула успіху"

10.12.2019 року розпочато проведення просвітницького тренінгу " Формула успіху"
9 груд. 2019

Позакласний захід «Курс молодого бійця»

День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.
6 груд. 2019

Зустріч учнів з краєзнавцем та журналістом Голобородько В.В.

05.12.2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч учнів з членом національної спілки краєзнавців України Голобородько Віктором Валерійовичем, який в даний час вивчає історію своєї малої Батьківщини.
4 груд. 2019

Зустріч з лікарем-волонтером

03 грудня 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї, в рамках проведення предметного тижня Захисту Вітчизни, відбулася зустріч учнів ІІ-ІІІ – курсів з лікарем-волонтером Рушковським Олександром В’ячеславовичем.
2 груд. 2019

Екскурсія до військової частини

Напередодні свята Дня Збройних Сил України та з метою національно-патріотичного виховання молоді, 02 грудня 2019 року учні груп №89, №91 Олександрійського професійного аграрного ліцею відвідали Олександрійську військову частину 2269 Національної Гвардії України.
28 лист. 2019

Зустріч з майстром-технологом фірми «Естель»

27 11.2019р. в ліцеї відбулася творча зустріч з майстром-технологом відомої фірми «Естель».
25 лист. 2019

Участь у ІІІ-ому обласному міжкультурному фестивалі «Єдина родина в центрі України»

Напередодні свята до Дня Гідності та Свободи в Олександрійському професійному аграрному ліцеї учні готували презентації на тему «Єдина українська родина».
22 лист. 2019

Виховна година на тему: « День Гідності та Свободи»

21 листопада 2019 року з метою ознайомлення з однією з ключових вимог Революції гідності - європейської інтеграції як цивілізованого вибору України в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проведено виховну годину на тему: «День Гідності та Свободи»
15 лист. 2019

Конкурс фахової майстерності

14 листопада 2019 р., в рамках тижня, присвяченого Дню Працівника сільського господарства, в ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності з кваліфікації «Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»
12 лист. 2019

Урок інформування: «Україна – житниця Європи»

12 листопада 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї в рамках тижня присвяченого Дню працівника сільського господарства проведено урок інформування на тему: «Україна – житниця Європи».