2 лют. 2018

Зимовий випуск кваліфікованих робітників розпочався

Перший день лютого місяця 2018 року розпочався в Олександрійському професійному аграрному ліцеї першим державним кваліфікаційним іспитом.
31 січ. 2018

Правовий форум «Твоя відповідальність»

В рамках правознавчого форуму в ліцеї для учнів ліцею 24 січня 2018 року відбувся І – етап з вивчення прав і обов’язків громадян України відповідно до Конституції України, прав і обов’язків учнів та Статуту ліцею. 31.01.2018 року в ліцеї було проведено ІІ – частину правознавчого форуму за участю учнів ІІ – курсів з вивчення прав, свобод і обов’язків громадян України відповідно до Конституції України, Статуту ліцею де учасники ознайомилися із відповідальністю за Кримінальним кодексом України, кодексом про адміністративні правопорушення.
25 січ. 2018

Відкритий урок

25 січня 2018 року майстром виробничого навчання Плахотнік О.С. проводився відкритий урок з учнями групи №91, які навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник». Теми програми - «Стрижка волосся», тема уроку - «Виконання класичної чоловічої стрижки «Канадка».
24 січ. 2018

Правознавчий форум на тему «Юридична відповідальність неповнолітніх»

24 січня 2018 року в ліцеї з учнями І курсів проведено правознавчий форум з вивчення прав і обов’язків громадян України відповідно до Конституції України, прав і обов’язків учнів відповідно до Статуту ліцею та закріплення знань здобутих при вивченні предмету «Правознавство» .
11 січ. 2018

Педчитання - одна із колективних форм методичної роботи

09.01. і 10.01.2018р. для педагогічних працівників Олександрійського професійного аграрного ліцею проводились педагогічні читання
2 січ. 2018

Новорічна казка в ліцеї

Наприкінці 2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї для учнів і працівників закладу відбувся культурно-розважальний захід під назвою «Новорічна казка»
29 груд. 2017

З Новим роком !!!

Вітаємо вас з Новорічними святами !
22 груд. 2017

Полинева квітка.«Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять»

Виховний захід
21 груд. 2017

Наш учень - переможець !

Учень нашого ліцею Воробйов Сергій, який навчається в групі № 9 ТМШ посів І місце у змаганнях за Кубок України з хортингу, які проводилися з 16 по 18 грудня 2017 року у м.Черкаси.
18 груд. 2017

Творці національного мистецтва

Наприкінці предметного тижня з художньої культури та зарубіжної літератури «Подорож в епоху перетворень» для учнів ліцею був проведений позаурочний захід «Творці національного українського мистецтва. Епоха перетворень». Цей захід був присвячений представникам українського образотворчого мистецтва.