Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

19 жовт. 2017

Майстер – клас фірми «ESTEL»

18.10.2017 року відбувся семінар майстер-клас представників фірми виробника професійної косметики для волосся «ESTEL» на тему «Лабораторія кольору».
17 жовт. 2017

Козацькому роду нема переводу

Напередодні свята Українського козацтва, Покрови та Дня захисника України на спортивному комплексі Олександрійського професійного аграрного ліцею відбувся захід «Козацькому роду нема переводу».
29 вер. 2017

З Днем працівників освіти

Вітаємо !
29 вер. 2017

Освітянській великій родині - наші вітання палкі!

Настає радісний, привітний початок жовтня - День працівників освіти. І всі хто причетний до освіти, до учнів почуваються окриленими.
25 вер. 2017

Акція – «лібмоб» - «Дорога до кладу думок та знань»

У понеділок, 25 вересня, в ліцеї розпочався Тиждень бібліотеки «Бібліотека - невичерпне джерело мудрості, знань і досвіду». В цей день була проведена акція «лібмоб» під назвою «Дорога до кладу думок та знань», під час якої відбувалося вільне опитування учнів «Чи знаєте ви, як пройти до бібліотеки?».
22 вер. 2017

День партизанської слави України

22 вересня відповідно до Указу Президента України відзначається День партизанської слави України.
18 вер. 2017

«Молодь обирає. Мій виріб – НАТО»

В бібліотеці ліцею було презентовано виставку – діалог на тему «Молодь обирає. Мій виріб – НАТО» до 20-ої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та організацією Північно-Атлантичного договору.
15 вер. 2017

Засідання круглого столу

15 вересня 2017 року в методичному кабінеті ліцею відбулося засідання круглого столу "Україна - НАТО:20 років Хартії про особливе партнерство"
11 вер. 2017

Ми - за безпеку руху!

З 11.09.2017 року по 15.09.2017 року в ліцеї проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності " Ми-за безпеку руху!"
1 вер. 2017

Перший урок

Тема першого уроку в Олександрійському професійному аграрному ліцеї «Ми будуємо Україну - Європейську демократичну країну»