Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

1 вер. 2017

День знань

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї свято. Це - 1 вересня, День знань.
1 вер. 2017

Вітаємо !

Вітаємо з Днем Знань!
31 трав. 2017

Всвсвітній день боротьби з тютюнопалінням

31 травня 2017 року в Олександрійському професійному ліцеї пройшли заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням.
19 трав. 2017

Європейське обличчя нашого краю

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї були проведені заходи присвячені відзначенню Дня Європи
10 трав. 2017

День Перемоги

Олександрійський професійний аграрний ліцей вшанував героїв Другої Світової війни, які здобули для нас священну і величну перемогу.
10 трав. 2017

Виробнича практика в Польщі

Успішне навчання та зразкова поведінка учня навчальної групи № 80 (професія: "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1"; "А2"; "В1"); водій автотранспортних засобів (категорія "С") Олександрійського професійного аграрного ліцею Білика Віталія посприяло тому, що він в числі кращих учнів в області з 18 по 28 квітня проходив навчання та виробничу практику в Польщі.
28 квіт. 2017

Трагедія, тривалістю в 31 рік…

Чорнобильський вітер по душах мете Чорнобильський пил на роки опадає. Годинник життя безупинно іде, ...Лиш пам'ять усе пам'ятає
24 квіт. 2017

Тиждень історії в Олександрійському професійному ліцеї

З 14.04. по 24.04.2017 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проводився тиждень історії «Україна – це ми!»
24 бер. 2017

Перукарське мистецтво - світ краси, моди і стилю

10 бер. 2017

І лине над землею святе слово Кобзаря