Кіровоградська область. Олександрійський професійний аграрний ліцей

24 лист. 2017

Майстер – клас з професійного фарбування та моделювання брів

23.11.2017 року в ліцеї майстром виробничого навчання з професії «Перукар(перукар-модельєр) манікюрник» Богдановою К. О., було проведено майстер-клас з професійного фарбування та моделювання брів.
22 лист. 2017

Мова в моєму житті

Серед учнів ліцею проводився І етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
21 лист. 2017

Перукар шукає красу всюди…

Перукар-модельєр професія творча, багатогранна, яка живе завдяки новим ідеям. Саме такі ідеї були представлені на виставці в ліцеї під назвою «Перукар шукає красу всюди, де тільки її можна знайти і дарує її тим, хто поруч з ним».
21 лист. 2017

Профорієнтаційний виховний захід

У рамках Тижня перукарської справи, 20.11.2017 року, в ліцеї відбувся позакласний виховний захід на тему: «Про догляд за волоссям, мотивацію та впевненість у собі».
17 лист. 2017

Свято працівників сільського господарства

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, вся Україна відзначає свято працівників сільського господарства. До цього, воістину всенародного свята учні ліцею підготували концерт .
16 лист. 2017

Україна щедра на свої дари

Для виставки «Україна щедра на свої дари», присвяченої Дню працівників сільського господарства, кожна навчальна група ліцею підготувала осінню композицію з овочів та квітів.
31 жовт. 2017

Переможниця «Зіркового мікрофону» майстер виробничого навчання нашого ліцею

27 листопада в районному будинку культури відбувся конкурс «Зірковий мікрофон» прийняла участь в цьому конкурсі майстер виробничого навчання Олександрійського професійного аграрного ліцею Голосенко Анна Сергіївна, випускниця нашого ліцею.
27 жовт. 2017

Автомобіль, дорога, пішохід

27 жовтня 2017 року для учнів навчальних груп викладачем спецдисциплін Романовим Ю. І. було проведено вікторину з правил дорожнього руху «Автомобіль, дорога, пішохід»
26 жовт. 2017

Конкурс на краще виготовлення інформаційного буклету з правил дорожнього руху

26 жовтня 2017 року серед учнівських навчальних груп ліцею в рамках предметного тижня «Автомобіль - не розкіш» проводився конкурс на краще виготовлення інформаційного буклету з правил дорожнього руху.
23 жовт. 2017

До Дня автомобіліста і дорожника

Сьогодні, 23 жовтня 2017 року, в ліцеї розпочато Тиждень, присвячений Дню автомобіліста і дорожника. Назва цього тижня «Автомобіль – не розкіш», оскільки зараз автомобіль далеко не розкіш, а необхідний засіб пересування.