28 лист. 2019

Зустріч з майстром-технологом фірми «Естель»

27 11.2019р. в ліцеї відбулася творча зустріч з майстром-технологом відомої фірми «Естель».
25 лист. 2019

Участь у ІІІ-ому обласному міжкультурному фестивалі «Єдина родина в центрі України»

Напередодні свята до Дня Гідності та Свободи в Олександрійському професійному аграрному ліцеї учні готували презентації на тему «Єдина українська родина».
22 лист. 2019

Виховна година на тему: « День Гідності та Свободи»

21 листопада 2019 року з метою ознайомлення з однією з ключових вимог Революції гідності - європейської інтеграції як цивілізованого вибору України в Олександрійському професійному аграрному ліцеї проведено виховну годину на тему: «День Гідності та Свободи»
15 лист. 2019

Конкурс фахової майстерності

14 листопада 2019 р., в рамках тижня, присвяченого Дню Працівника сільського господарства, в ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності з кваліфікації «Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»
12 лист. 2019

Урок інформування: «Україна – житниця Європи»

12 листопада 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї в рамках тижня присвяченого Дню працівника сільського господарства проведено урок інформування на тему: «Україна – житниця Європи».
24 жовт. 2019

Повернення до життя

23 жовтня 2019 року в Олександрійському професійному аграрному ліцеї відбулася зустріч підлітків І – курсу з старшим соціальним працівником Обласного Благодійного Фонду «Повернення до життя»
22 жовт. 2019

До Дня шляховика і автомобіліста

В Олександрійському професійному аграрному ліцеї розпочався предметний тиждень присвячений Дню шляховика і автомобіліста
11 жовт. 2019

Козацькі розваги

14 жовтня 2019 року - це велике державне свято, яке зберігає на собі історію багатьох століть.
6 жовт. 2019

Вітаємо з днем працівника освіти!

Шановні освітяни прийміть щирі привітання з професійним святом - днем працівників освіти!
25 вер. 2019

Challenge Fest

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки , молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.09.2019 р. № 666- 02 « Про проведення Challenge Fest всеукраїнського фізкультурно –оздоровчого заходу серед учнів» та з метою популяризації фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом в Олександрійському професійному аграрному ліцеї 24 вересня 2019 року проведені змагання Challenge Fest .